Automobīli ir svarīga katra detaļa

Dārgie draugi un Kolēģi

2019.gada 14.septembrī SENSON AUTO kompānijai paliek 25 gadi. Par šiem gadiem daudz kas ir mainījies, gan biznesā, gan mūsu dzīvē, ka arī Valstī. Bet nemainīgs mērķis vēl joprojām paliek nodrošināt Klientus ar augstākās kvalitātes rezerves daļām un apkalpošanas līmeni.

Mēs esam izauguši - šodien mūsu komandā ir vairāk ka 180 cilvēku, un tas patiesi ir draudzīga komanda, kura ir gatava risināt jebkurus pat visgrūtākos uzdevumus un situācijas. Mēs turpinām attīstīties, atklājot jaunus virzienus un cītīgi strādām pie tā, kas jau ir izveidots. Mēs pārliecinoši skatāmies nākotnē, kas mums rada jaunus izaicinājumus.

Vēlos izteikt pateicību visiem darbiniekiem un visiem klientiem par atbalstu, par viņu pacietību un par to, ka Jūs visus šos gadus esat palikuši kopā ar mums un ticējuši mums. Paldies!

SENSON AUTO valdes priekšsēdētājs

Dmitrijs Murašovs

 

 

 

SENSON GROUP

Senson Group ir uzņēmumu grupa, kurā ietilpst vairāki uzņēmumi, piemēram, Senson Auto, Senson Truck, Senson Paint, Senson Serviss un citi. Grupas pamatdarbība ir vieglo un kravas automašīnu rezerves daļu piegāde, kā arī apkope un remonts. Senson Group ir ieguvusi izcilu reputāciju Latvijas tirgū, pateicoties augstajai rezerves daļu kvalitātei un izcilajai klientu apkalpošanai.

SENSON AUTO

Uzņēmums Senson Auto dibināts 1994. gadā un šodien tas ir viens no lielākajiem vairumtirgotājiem Latvijā, izplatot mazumtirdzniecības veikalos un auto remonta darbnīcās vieglo un vieglo komercautomašīnu rezerves daļas. Pastāvīgas izaugsmes un attīstības rezultātā uzņēmums ir paplašinājis savu produktu klāstu ar automašīnu riepām, virsbūves detaļām, oriģinālajām rezerves daļām, motoreļļām un smērvielām.

SENSON TRUCK

Kopš 2003. gada Senson Truck ir sācis izplatīt kravas automašīnu, piekabju un autobusu rezerves daļas. Senson Truck klienti ir vadošie transporta un autobusu uzņēmumi Latvijā. Kopš 2019. gada tiek ieviesta pakalpojumu koncepcija NEXUS TRUCK, kas tiek aktīvi attīstīta.

SENSON AUTO LIETUVA

Senson Auto Lietuva, kas dibināta 2009. gadā, ir daļa no Senson Group un nodarbojas ar rezerves daļu, riepu un smērvielu izplatīšanu Lietuvā.

Apmācības centrs

Apmācības centrs nodrošina seminārus un apmācības  Senson Auto un Senson Truck klientiem

Šī piedāvājuma galvenais uzdevums ir palielināt kvalifikāciju un veicināt biznesa attīstību mūsu klientiem. Pieaicinātie lektori ir tehniski speciālisti un izstrādātāji vadošajiem automašīnu rezerves detaļu ražotājiem. Zināšanas, kas iegūtas no pirmavota, veicina konkurētspējas palielināšanu un jaunu tehnoloģiju apgūšanu.

Dalība visos semināros un apmācībās, ko nodrošina Apmācības centrs Senson Auto un Senson Truck klientiem, ir bez maksas.

Ja jūs vēlaties iegūt informāciju par gaidāmajiem pasākumiem, tad sūtiet pieteikumu uz e-pastu olga[at]sensonauto.lv

Fotogrāfijas
Sociālā dzīve

„Lielā meža diena”

Apkārtējās vides aizsardzības projekta „Lielā meža diena” ietvaros „Senson Group” darbinieki un klienti iestādīja 9000 priežu. Kompānija aktīvi piedalās sociālās programmās, kas uzlabo ekoloģiju un atbalsta saudzējošu attieksmi pret apkārtējo vidi.

Senson Group Team

demonstrē augstu spēles līmeni un tiekšanos uz uzvaru. Futbola komanda, kas sastāv no mūsu kompānijas darbiniekiem, šajā sezonā izcīnīja pirmo vietu turnīrā „Strong Kauss”.

Tiekšanos būt pirmajiem

vairākus gadus atbalsta „Senson Group” autosportistus Latvijas čempionātā autokrosā. 8 gadus esot par ģenerālsponsoru vienam no posmiem, mēs veicinām šī sporta veida attīstību Latvijā.

Fotogrāfijas